10 Mayıs 2014 Cumartesi

hobievimiz etkinlikleri yaz çiz bitmez,bir kaçını listeleyim.

Bayağıdır blogumu güncellemeye zamanım olmadı ama sanmayınki etkinlikler kaldı hayır ekemeye zamanım olmayan ve olmayacak bir yığın modelle karşınızdayız,sizler de örmek,bişeyler öğrenmek güzel,sıcacık bir ortamda olmak isterseniz buyrun gelin,ama fesatsızca:)
sarı kapşönlü bebek yeleği 1 yaş altı(ama diğer arkadaşlar 7 yaşa kadar ördüler)mart etkinliğimdi,

Ve Dilek Hanımım bu harika tığ oyasına varım diyorsanız etkinlik bitti ama örmek isteyenler yinede örebilir.sarma tekniğiyle yapaılan bu harika tülbent oyamız nasıl yapııyormuş hobievimizde.

ve Fatoşumun harika şiş örgüsü patiği,çok güzel değil bunun beresini de örmüştük biz,Patikden,oyadan,şaldan,bebek örgüsünden bol bişi yok,

ve Prenses şalım etkinliğim bitmek üzre çok kolay akılda tutulabilen bir modelimiz katılımcı arkadaşlarım 40 ı geçti benimki daha yarım az kaldı.

bir saatlik mısır örgüsü bebek patiğmiz örmesi çok zevkliydi online ördük,aynı anda hep birlikte başladık sıra sıra ördük resimledik harikaydı.
mayıs ayı etkinliğimiz Aysel'imin etkinliği çok güzrl bir şal tam gelin şalı ve sıra benim haziran etkinliğime geldi hemen resimliyorum.
birisi bu güzelini sona sakladım,
ve Aylinimin firkete motiflerinden oyası
daha önce şiş örgüsü örmüştük ama Nelia arkadaşımız bunu tunus işi yaptı ve harika bir modelimiz oldu,en yeni tunus örgüsü patik.
ve arta kalan ipleri değerlendirmek için harika çocuk beresi.

Hiç yorum yok: