18 Şubat 2014 Salı

şubat-mart etkinliklerimizden bazıları


robası yapraklı yele etkinliğimiz açıklaması hazırlanıyor örülüyor bir taraftan,bütünden örülene bu çok cici yelek etkinliğimize bekliyoruz.Tabiki best forum www.hobievimiz.com.farkımızı biliyoruz,rekor derece de takipcimiz ve üyemiz,katılımcımız var sağolsunlar.


işte bu çok harika bir model ankette en çok oyu alan yeleğimiz ve arkadaşlar koltuğa kadar ördüler bile yani etkinlik başladı,bhar gelmeden örelim çünkü baharda baharlık hırka modeliyle geliyoruz süper ve burda paylaşmadığımız bazı modeller daha var büyüsü bozulmasın önce meydana bir çıksın sonra...be nerdeyiz tabiki kalitenin ,dostluğun,bir dünya elişinin olduğu,öğretildiği,örüldüğü tek yerde hobievimizde:)He bu güzel yeleği açıklayan ve ören arkadaşımız benimde çok sevdiğim biricik ablam cemrehobi yani Nurcan ablamın.
 ve anketteki diğer en çok oyu alan yeleğimiz buda örülmeye başlandı açıklaası yaşarıma ait hem ördü hem açıkladı kolayklıkar canlar,nerdeyiz www.hobievimiz.com.

Ve buda benim örüp açıkladığım ajurlu bebek yeleği örmesi çok kolay zaten yabancı sitede resimlere bakan bile örer tüm içeriklerle birlikte şiş nosundan ip markasına kaç yaş cocuğa hepsi test edildi,süper kolay bir model 2 günü bulmaz biter.

Hiç yorum yok: